miejsce intencji

AnnaV Warszawa

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy i moich córek. Mam tylko je. Proszę o modlitwę.

...

Żona Tarnów

Maryjo błagam wypraszaj zdrowie dla mnie i mojego męża Daniela, pomyślne wyniki badań dla nas.

...

Barbara Bieruń

Proszę o zgode w rodzinie zdrowie dla męża i pogodzenie się z córką

...

Iwona BYDGOSZCZ

Proszę o modlitwę w intencji aby Mateńka Licheńska połączyła w jedno dwa serca❤

...

ciocia Zielona Góra

Proszę o modlitwę za zdrowie Sławka proszę o cud

...

Znajoma Zielona Góra

proszę o modlitwę za Anię która obgaduje szkaluje niszczy życie innym ludziom niszczy związki dla zdobycia własnego celu żeby się opamiętała

...

Siostra Tarnów

Maryjo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego brata Michała z okazji 26 urodzin. Miej go w swej Matczynej opiece.

...

Paulina Jaskółki

1. Bardzo proszę o siłę przebaczenia pewnej osobie, o odbudowanie zaufania. 2. Proszę o nawrócenie Karola, o uwolnienie z grzechów ciężkich, o wiarę, czystość, pokój serca oraz potrzebne łaski.

...

Weronika Biała Podlaska

Proszę Pana Boga o modlitwę za to by Daniel S. był moim mężem. Oczywiście jeśli taka jest wola Pana Boga :)

...

Marta Rychtal

Do Matki Bożej z prośbą o opiekę i zdrowie dla Emilii

...

Sabina Grabowska Tychy

Proszę o szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowie dla rodziny .

...

Patrycja Jabłonka

O Bożą pomoc w zdaniu egzaminu

...

Marek Zachodniopomorskie

Szczęść Boże proszę o modlitwę za moją babcię Anny Pietrzak żeby się opanowała co robi i żeby każdego szanowala i żeby doceniła to co ma proszę o modlitwę za moją mamę Danutę Pietrzak żeby była zdrowa. proszę o modlitwę za zmarła Stefania Komorowska Franciszek Pietrzak Zygmunt Pietrzak Monika Pietrzak Mikołaj musyt Marian kolarz. Proszę o modlitwę za Zdzisław Pietrzak żeby ze mną rozmawiał i wszędzie mnie zabierał i żeby się o pamiętał Proszę o modlitwę za firmę PGE energia odnawialna za dział kadr żeby mnie zatrudniali i żeby rozpatrzenie mojego CV pozytywnie Proszę o mnie żebym był zdolny i zdrowy i żeby matka Boska mnie chroniła od złego. Z panem Bogiem Marek Pietrzak

...

Kinga Kraków

Maryjo Proszę Cię o łaskę zdrowia dla ks Stanisława Chudego i Twoją Maryjo Opiekę.

...

Agnieszka Wygoda

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny oraz dla Rafał żeby szedł drogą trzeźwości. Amen.

...

Ewa Pamuła Katowice

za mojego zmarłego tatę w setną rocznicę urodzin i za zmarłą mamę

...

Patrycja Jabłonka

Prośba o pomoc w zdaniu egzaminy

...

..Sabina .

W intencji o Boże Błogosławieństwo, potrzebne dary, łaski i wstawiennictwo Matki Bożej Licheńskiej o szczęśliwy i kochający związek dla Kamila i Sabiny.

...

mada warszawa

BLAGAM ozdrowie,jasny trzezwy umysl.db. pamiec,pomoc w nauce niemieckiego

...

Anna prudnik

modlitwa intencyjna o chłopaka, który mi się podoba i z którym chcę chodzić . Proszę przyjmij moje intencje i spraw abyśmy mogli być razem . Uszczęśliw moje serce Swoimi łaskami dając mi możliwość spotykania się z Michałem. Przyjmij moją modlitwę . Amen

...

Ewelina Zamosc

Panie Boże proszę Cię abyś mi podał swoją święta dłoń która uleczy mnie z choroby. Spraw aby wszystko potoczyło się pomyślnie i zabierz ode mnie ten ciężar. Niech się stanie wola Twoja, w Tobie pokladam nadzieję i wierzę w Twoje miłosierdzie. Amen.

...

Anna Toruń

Proszę z całego serca Matkę Bożą, Aniołów i Wszystkich Świętych o opiekę nad Dominiką. Żeby wybłagali u Pana Naszego łaskę docenienia, radości z dzieła, które stworzyła z pomocą Boga.

...

Joanna Ruda Śląska

Intencje Bogu wiadome Krzysztofa, Magdy, Filipa, moje, Adama z rodziną, Jolanty,Maćka, Sławomira, Stanisława, Wiolety, zmarłych z rodziny.

...

Joanna Ruda Śląska

O pomyślną podróż do i z Malezji, i o pomyślny pobyt także w krajach tranzytowych dla Krzysztofa i towarzyszek. O wgrane dwa konkursy Kava/CaVA. O pozytywne ukończenie studiów podyplomowych.

...

... ...

Proszę cię Panie byś otworzył serce mojego chłopaka na miłość i uczucia do mnie, by nauczył się kochać i aby mógł dzielić się z miłością do mnie.

...

Anna P Turzec

W intencji Aleksandry z okazji 18-tej rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

...

Barbara Berezowska 58-512 Barcinek 61

Proszę o uzdrowienie 10 letniej córki Helenki z zaburzeń i lęków aby z odwagą i radością nawiązywała i utrzymywała. O błogosławieństwo na nowy rok szkolny.

...

Sabina Grabowska Tychy

Z podziękowaniem za dar potomstwa dla Świętego Jana Pawła 2 i za otrzymane łaski z prośbą o dalsze od małżonków Sabiny i Grzegorza

...

Dorota Reda

O Bożą pomoc i opiekę Matki Bożej Góry Karmel dla Bractwa Szkaplerznego. Pod Twoją obronę...

...

Dorota Reda

Maryjo ukochana! Polecam Twojej macierzyńskiej opiece siebie samą i całą moją Rodzinę- od zazdrości, głodu, niezgody i od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać. Panno chwalebna i błogosławiona. Chroń nas Królowo pokoju i Matko pięknej miłości!Amen.

...

Proszę o modlitwę o mojego syna A. o zdrowie ,powodzenie w pracy zawodowej ,wzmocni miłość, uczciwość wierność Ani żeby zawsze byli razem szczęśliwi.

...

Lila Zielona Góra

Proszę o modlitwę o mojego syna J. żeby pokonał nieśmiałość. Daj mu odwagę na obozie .Żeby poznał dziewczynę katoliczkę prawdziwa miłość

...

Lida Zielona Góra

Proszę o modlitwę o moja córkę P. żeby pokonała manipulacje wszelkie złośliwości ludzi jej otaczających żeby była dla nich niewidzialna. Spraw żeby otaczali ją prawdziwi przyjaciele żeby P. kochał ją prawdziwą miłością ,uczciwa

...

Mama Zielona Góra

prosze o zdrowie psychiczne dla mego syna Piotra o ochrone od zlego aby zły nie mial dostepu do niego ..

...

ilona polska

Maryjo błagam wyproś pomyślny i szczęśliwy przebieg leczenia mojego męża, aby nowotwór nigdy nie powrócił.

...

Żona Tarnów

Maryjo Proszę Cię o powrót do zdrowia dla ks Stanisława.

...

Kinga Podhale

Do matki boskiej Lichenskiej o szczęśliwe rozwiązanie dla córki Patrycji Kaczmarek i o zdrowie dla dziecka i matki

...

Beata Kalla Szymiszów

Za męża Krzysztofa o całkowite uwolnienie z nałogów. Proszę Cię Boże, by Krzysiu doświadczył Twojej wielkiej miłości. Powiedz mi Panie jak ja mogę mu pomóc .Dziękuję Ci.

...

Anna Warszawa

Błagam Cię Matko Boża o uzdrowienie mojego taty Jurka ze złośliwego raka płuc, zakażenia organizmu oraz migotania przedsionków. Błagam też o uzdrowienie dla mojego wuja Lucjana i Oliwki.

...

Kamila Polska

Z prośbą o zdanie egzaminu przez siostrę Wiktorię ????????️

...

Ania Wytrzyszczka

Proszę o zdrowie, opiekę Matki Bożej oraz przedłużenie umowy o pracę dla Mariusza.

...

Marzena Gniezno

o uzdrowienie z białaczki Rafała Ciuby

...

Jola Hordzież

Proszę Cię Mateńko o szczęśliwy przebieg operacji

...

Alina Nowwa wies

Proszę o szczęśliwą operację- zabieg dla mojej mamy oraz wyleczenie z nowotworów.

...

Beata PIOTRKOW TRYBUNALSKI

Matko Boska wypros dla mnie łaske uzdrowienia duszy i ciała. Oddaje sie pod Twoja opieke.

...

Kamila Marciak Radymno

Proszę o Boże błogosławieństwo, o dar miłości Matki Boskiej aby zawsze się opiekowała i prowadziła dobra ścieżka życia oraz zdrowie dla moich córek. Proszę również o zdrowie dla siebie i całej mojej rodziny abyśmy znaleźli dar wiary szczęście i spokój, aby wszystkie troski i zmartwienia nas omijały aby minęły wszytkie problemy finansowe i wkoncu zaświeciło słońce

...

Krystyna Sokółka

Za zmarłego Czesława, Jana i Helenę. Pamiętam i tęsknię

...

Krystyna Sokółka

Za zmarłego Daniela,Edwarde i Władysława. Pamięta i tęsknię.

...

Krystyna Sokółka

Proszę o Błagalna Modlitwę do Pana Boga i Najświętszej Panienki o zdrowie dl a 6cio letniego Miłoszka, który walczy o życie po ciężkim wypadku samochodowym, o sile dla rodziców i najbliższej rodziny.

...

Jarosław Brzuska

Proszę o Boże błogosławieństwo i zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Pani doktor Bernadedy Frysztak.

...

Katarzyna Nowak Ropczyce

Intencja ŚP Elżbiety Starczewskiej O dar nieba dla zmarłej .Tęsknimu za tobą ,Mam nadzieję, że Twoje ulubione kwiaty w Niebie zawsze rosną u Twoich stóp. Mam nadzieję, że w ten dzień, w twoje 44 urodziny w niebie… pachnie szczególnie słodko.Amen

...

Renata Starczewska Gorzów Wielkopolski

Panie Boże proszę Cię z całego serca mego- pomóż nam jako parze. Mi i Marcinowi. Przecież ogólnie rzecz biorąc chyba się dogadujemy. Mówię chyba bo moim zdaniem tak, mam nadzieję że on myśli to samo. Błagam niech odpuści pracę i kolegów na rzecz naszego związku, na rzecz jego rozwoju, na rzecz naszej przyszłości- wspólnej przyszłości. Błagam Cię pomóż nam. Nie pozwól Mu mnie zdradzić :(. Może z jego perspektywy to tak tragicznie nie wygląda- być może nie zdaje sobie on sprawy, że mnie krzywdzi- nie wiem. Sądzę, że się pogubił. Błagam pomóż mu odnaleźć właściwą drogę- proszę. Nie chcę się z nim rozstawać bo bardzo go kocham. Akceptuje jego wady. Chce się o niego troszczyć i o naszą przyszłą rodzinę, lecz obecna sytuacja nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Jak mam żyć normalnie- kiedy czuje, że oddalamy się od siebie każdego dnia coraz bardziej. Jak mam osiągnąć spokój życia codziennego. Spokój o przyszłość? Jak Panie? Pomóż mi Boże błagam :(. Proszę Cię pomóż nam. W imię miłości i dla miłości. Bo mam nadzieję, że ta miłość jest :(. Z mojej strony na pewno. Proszę pomocy. Błagam Cię. Ojcze Nasz, któryś jest w niebie. Święć się imię Twoje. Przyjdź królestwo Twoje. Bądź wolna Twoja. Jako w Niebie tak i na Ziemi. Chleba Naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie. Ale nas zbaw ode złego. Amen.

...

Aneta Polska

Za zdanie poprawkowego egzaminu maturalnego z matematyki i wyzdrowienie z depresji i anoreksji dla córki Pauliny

...

Małgorzata Korsze

O łaskę nawrócenia dla Bartosza i Agnieszki, żywą wiarę, nadzieję i miłość, postawienie Boga na pierwszym miejscu w ich życiu i walkę o ratowanie rozbitych Małżeństw i Rodzin. O Boże błogosławieństwo dla nich I uwolnienie od działania złych duchów.

...

Grzegorz Sokołów Podlaski

O szybką sprzedaż mieszkania na Karpia i szybki zakup ładnego mieszkania na Płaszowie i o zdrowie i życie dla Jolanty, o pomyślne badania na płuca i pomyślne leczenie

...

Joanna Ruda Śląska

Powierzam Żonę, Siebie,Syna, Córkę nasze Małżeństwo i Rodzinę i proszę o uwolnienie od wszelkiego zła i złych duchów, Boże błogosławieństwo dla nas. Maryjo okryj Nas Płaszczem Swojej Opieki i chroń od wszelkiego zła. Proszę o uwolnienie od nałogów, zniewoleń i nieczystości. Proszę o Triumf Twojego Niepokalanego Serca w Naszej Rodzinie.

...

Grzegorz Sokołów Podlaski

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o łaskę żywej wiary, nadziei i miłości, postawienia Boga na pierwszym miejscu w naszym życiu, łaskę nawrócenia dla nas, czystosć i wierność małżeńską, uratowanie małżeństwa przed rozwodem.

...

Grzegorz Sokołów Podlaski

Za pomyślną podròż do i z Kambodży,pomyślny pobyt w Kambodży dla Krzysztofa, za wygrane 2 konkursy KaVA / Cava dla Krzysztofa,o publikacje artykułu na 70 pkt dla Krzysztofa, o wygrane postępowanie rekrutacyjne na stanowiska Manager z pensją 13000 zł brutto dla Magdy, o pomyślne wyposażenie Goszczyńskiego i przeprowadzkę dla Magdy, o zdrowie oczu Filipa i zdrowie Jolanty, Maćka, Smugi, za Sławomira, Stanisława, Wioletę, za pojednanie mnie z ojcem, za nietycie całej rodziny, amen.

...

Joanna Ruda Śląska

Modlitwa w intencji zdrowia mojej mamusi Gosi. Panie Boże modle się za chorą mamę i proszę Cię o powrót zdrowia do Niej.. Spraw aby udręka choroby opuściła ją , a spłynęły łaski zdrowia... Przyjmij i spraw moje prośby o zdrowie dla mojej kochanej mamy ❤️ Ona musi wyzdrowieć, ma dla kogo żyć ! ❤️????

...

Kasia Kwieciński Września

W intencji Panu Bogu wiadomej! Błagam, wierzę z całego serca! Miej nas w opiece! Bóg zapłać!!!

...

Izabela Szczecinek

O Boże błogosławieństwo dla rodziny Wysockich i pomoc w znalezieniu lepszej pracy dla Pawła

...

Paweł Wysocki Cyganówka 30

Proszę Cię Najdroższa Matko i Duchu Święty o cud uzdrowienia dla Kacperka z nieuleczalnej choroby oraz o zdrowie dla rodziców

...

Ula Polska

Proszę o uzdrowienie z nerwicy lękowej mojego narzeczonego Pawła i pomoc w znalezieniu pracy dla niego oraz o błogosławieństwo dla naszego przyszłego małżeństwa.

...

Katarzyna Nowak Ropczyce

Panienko Licheńska kleczę u Twoich świętych Stóp i proszę wysłuchaj prośby mojej.Mateńko Ty wiesz. Amen????

...

Iwona BYDGOSZCZP

Matko Boża, zwracam się z gorącą prośbą o wstawiennictwo dla mojego Brata - Dariusza. Abyś pomogła w znalezieniu pracy i jego drogi życiowej. Proszę o pokój ducha.

...

Joanna WarszawA

Matko nikt tak jak Ty nie zrozumie Nas rodziców patrzących każdego dnia na cierpienie swego dziecka,dlatego zwracamy się do Ciebie o łaskę uzdrowienia dla naszego syna Leosia.Prosimy Cię otocz nasze dziecko swą opieką,czuwaj nad nim tak jak robisz to do tej pory.Uczyń kolejny cud i spraw, by Leon zaczął oddychać samodzielnie,by zaczął jeść i mógł wrócić jak najszybciej do domku w którym czeka na niego ogrom miłości,byśmy mogli tulić do serca Nasze maleństwo i być zawsze przy nim.Uchroń Leosia od wszelkich chorób i cierpienia.Matko błagamy Cię również o wstawiennictwo u Syna Twego Jezusa Chrystusa oraz Boga najwyższego, aby również otoczyli Leosia opieką i byli obecni w każdej sekundzie jego życia.

...

Rodzice Bodzanów

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski w trudnym czasie dla kochanej mamy Elżbiety

...

Patrycja Żołynia

MATKO BOŻA LICHEŃSKA , MÓDL SIĘ ZA NAMI. PATRONKO SZCZĘŚCIA RODZINNEGO, MÓDL SIĘ ZA NAMI. PROSZĘ CIĘ O POKÓJ W NASZEJ OJCZYZNIE I NA UKRAINIE. ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE , ZA DUSZE ŚP.STEFANII ,FRANCISZKA I JÓZEFA JURCZYKÓW ORAZ ZA DUSZĘ ŚP. JOLANTY KOWALCZYK . WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ MIŁOSIERNY BOŻE.

...

ALICJA CHROBAK Krosno

O dar nieba dla zmarłego Mattew

...

Krystyna Szczotka Pogwizdów

Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Macieja za zaliczenie wszystkich egzaminów i obronę pracy licencjackiej w terminie. Dostanie się na dalszy prestiżowy kierunek. Matka

...

Matka Raszyn

Prosze w intencjii mojego syna Piotra o ochrone Matki Bozej od zlego aby poznal kobiete dana od Boga ktora poslubi aby spotykal dobrych ludzi i aby Bog wskazal mu sciezki do niego ,i o dary ducha sw

...

ilka Gliwice

Proszę o intencje o powrót ukochanej osoby. Modlitwą i świecą pragnę umocnić swoje pragnienie. Proszę o jego powrót do mnie i dalsze wspólne życie oparte na szacunku i miłości jaką go darze

...

Justyna Pruszkow

O uzdrowienie z choroby alkoholowej dla Jana. O doświadczenie Bożej miłości i pokoju serca dla niego

...

Anna Wrocław

O Boze blogoslawienstwo, zdrowie i Swiatlo Ducha Sw. dla syna Krzysztofa o nawrocenie opieke dla niego i rodzicow Ireny i Edwarda o spokoj na swiecie

...

Irena Trela Katowice

Proszę cię o panie Boże o zdanie egzaminu dzisiejszego na prawo jazdy żebym uzyskała wynik pozytywny. Amen.

...

Paulina Milejów

Proszę Cię Najświętsza Matko o zdrowie dla mojej niepełnosprawnej córki Zosi. Oby stała się jak najbardziej samodzielna nie chorowała tak jak teraz. Proszę Cie abym wytrwała w mojej pracy do emerytury daj mi zdrowie prosze abym mogła dobrze wychować córkę i jak nadluzej jej pomagać i być z nią .aby nie została samotna na świecie.

...

Katarzyna Białystok

Mama Bożena Bogalecka w pierwszą rocznicę śmierci.

...

Wioleta Bogalecka-Wąs Wysoka

Proszę o uzdrowienie mnie z bólu kręgosłupa kolan i migrenowych bólów głowy.

...

Joanna Okuniew

Prośba o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Gietrzwałdzkiej podczas egzaminów, o pomoc w dokonaniu dobrych wyborów szkoły, o silną wiarę, nadzieję i miłość.

...

Maciej Rudawa

O zdrowie dla miłości mojego życia Krzysztofa. Ma przerzuty po raku nerki. Bóg zapłać.

...

Karolina o Krzysztofa Zgierz

Proszę o modlitwę w intencjach naszej Mamy Maryi. Wielkie Bóg zapłać.

...

Diana KOŁOBRZEG

Bardzo proszę o modlitwę za mnie, moją i mojej siostry rodzinę, sytuacja jest bardzo trudna, o potrzebne łaski od dobrego Boga, miłość, dary, owoce, charyzmaty Ducha Świętego, uzdrowienie według Woli Bożej, uwolnienie od zła, uświęcenie, uwolnienie rodziców Anny i Henryka z nałogów przez Niepokalane Serce Maryi. Wielkie Bóg zapłać za każdą modlitwę.

...

Diana KOŁOBRZEG

Za miesiąc mam bardzo ważny egzamin prosze o modlitwe do Matki Bożej o wyproszenie cudu w zdaniu go i dobrego przygotowania sie. Jezu Ufam Tobie. Bóg zapłać i dziękuję za modlitwy.

...

Milan Przylesie

Uwolnij mnie od ludzi z którymi nie ułożę sobie przyszłości a od których ja odejść nie umiem

...

Sylwiw Ostrusza

Modlitwa intencyjna o chłopaka, którego poznałam i chciałabym stworzyć relację. Przyjmij Boże moją intencję, bym mogła bliżej go poznać i związać się z nim. Uszczęśliw moje serce swoimi łaskami, dając mi możliwość spotkania się z nim. Przyjmij Panie moją modlitwę.

...

A. Koszalin

Prosze o modlitwe w intencji dobrego przygotowania sie i zdania ważnego egzaminu który mam w czerwcu. BÓG ZAPŁAĆ. Dziękuję za wszystkie modlitwy. Prosze o odmowienie różańca do Matki Bożej w mojej intencji

...

Milan PRZYLESIE

O uzdrowienie duchowe i psychiczne Brunona, oraz o pracę dla niego.

...

Kasia Gliwice

Prosze Maryjo i Jezu o możliwość powrotu do pracy z której mnie zwolniono lub też dostania lepszej pracy i tez prosze żeby Rosja zakończyła wojnę na Ukrainie.

...

Milan PRZYLESIE

Do Matki Bożej Licheńskiej z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla Edwarda

...

Renata Mencel Mikorzyn

Matko Boża Dziękuję Ci za opiekę nad Magdą w poważnej chorobie i dobre wyniki kolejnych badań kontrolnych. Proszę, Matko Boża, o troskliwa opiekę w chorobie nad moją siostrą Wandą, udaną operację oraz pomyślną terapię i rekonwalescencję. Andrzej

...

Andrzej Bielecki Warszawa

Bardzo proszę o modlitwę za Alfredę, która w ciężkim stanie przebywa w szpitalu, ma być przeniesiona do innego, o potrzebne łaski dla niej, o wolę Bożą, światło Ducha Świętego dla pracowników szpitali, opiekę naszej kochanej Mamy Maryi. A także za Marzenę oraz wszystkie mamy w stanie błogosławionym o szczęśliwe rozwiązanie, potrzebne łaski dla nich. Wielkie Bóg zapłać kochani za każdą modlitwę❤️

...

Diana KOŁOBRZEG

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny za moją mamę Jadwigę, o dary Ducha Świętego , miłość i pokój w sercu, i wypełnienie się woli Bożej w jej życiu.Oraz opiekę świętych aniołów

...

Barbara Berezowska Barcinek

Mateńko Proszę Cię o przemianę życia i nawrócenie dla Patrycji oraz o rozstanie z nowym chłopakiem.

...

Krzysztof Warszawa

Proszę o modlitwę w intencji męża Wojciecha chorego na nowotwór o zdrowie dla niego o cud uzdrowienia, jeżeli jest to zgodne z wolą Pana

...

Beata Świderska Poznan

W podziękowaniu za powrót do zdrowia Grzegorza i dalszą opiekę.

...

Karolina Stryszawa

Za Świętej Pamięci mamę Jadwigę i tatę Tadeusza oraz mamę Edytę

...

Katarzyna Białk Brudzewo 34

Proszę o modlitwę za moja córkę żeby nikt ją nie okłamywał nie krzywdził żeby Anka nie niszczyła jej związku dla zdobycia własnego celu. Proszę żeby związek mojej córki pokonał wszelkie trudności związane z zachowaniem Anki i innych pseudo przyjaciół. Jezu troszcz się TY

...

lidka Zielona Góra

Matko Boża Licheńska, najukochańsza nasza Matko, Dziękujemy Ci za opiekę nad naszą rodziną i za wszelkie otrzymane do tej pory łaski. Powierzam Ci i oddajemy w opiekę naszą rodzinę. Prosimy Cię, z całego serca o dar zdrowia dla naszego nienarodzonego dziecka oraz o szczęśliwe i zdrowe przyjście naszego dzieciątka na świat. Na zawsze Tobie oddani: Kasia, Artur, Antosia oraz Asia .

...

Katarzyna Marczyńska Błądzikowo

O powrót do zdrowia Grzegorza z choroby covid .

...

Mirosław i Małgorzata Żarki

O powrót do zdrowia Grzegorza z ciężkiego przebiegu choroby covid

...

MARZENA STYPUŁA TARNAWA

Matko Przenajświętsza proszę Cię o zbawienie dla duszy śp. Jerzego.

...

Agnieszka Polska

O powrót do zdrowia Grzegorza z ciężkiej choroby covid.

...

KAROLINA KUREK Stryszawa

O życie wieczne dla mojego Taty śp. Zygmunta Szulc

...

Butrynowicz Krystyna Łomża

Matko Boża proszę o zdrowie błogosławieństwo boże dla całej mojej rodziny a w szczególności za Hanię Szymonka Agatę Sebastiana Barbarę i Marię. Proszę o wieczny odpoczynek dla naszego taty Kazimierza i Jerzego

...

sebastian walencki łuków

Matko najświętsza weź w opiekę Paulinke.Pomoż pokonać choroby daj siłę jej i rodzicom.Badz im opoka .Upros łaski u Twojego Syna aby oddalił choroby od Paulinki ,Amen.

...

Paulina Kraśnik

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeńska, rodziny oraz o nawrócenie mojego męża

...

Anna Jastrzębie-Zdrój

Proszę Matko nasza najlepsza o pomoc w szczęśliwym rozwiązaniu trudnego problemu w pracy. Sam bez Twojej pomocy nie dam rady. Twój czciciel Robert

...

Robert Rydlewski Poznań

Mateńko kochana błagam Cię o łaskę zdrowia dla mojego synka Bartusia o cud uzdrowienia z guza mózgu ????❤️

...

Beata Pawłowska Chyliny

Proszę o dar poczęcia dzieciątka dla młodego małżeństwa.

...

Aga Polska

Proszę o naprawę więzi i uzdrowienie całej tej złej sytuacji między synem a nami.

...

Agnieszka Zielonka

Duchu Święty wspieraj, oświecaj i prowadź w czasie egzaminu na prawo jazdy. Święta Rito patronko spraw trudnych przybądź mi z pomocą.

...

Joanna Szymanów

o błogosławieństwo Boże w rodzinie mojej siostry, zdrowie, pomoc Matki Bożej Licheńskiej i rozwiązanie problemów rodzinnych.

...

Barbara Gniadek Bobowa

Modlitwa o chłopaka , faceta , męża . Miłości mojej w Tobie nadzieja i niosę z pokorą swą modlitwę z nieustającą prośbą o pomoc i wsparcie do Ciebie Ojcze Miłosierny. Złamane serce pragnące lekarstwa nakazuje mi oddać w Twoją dobroć modlitwę za chłopaka, który mi się podoba . Panie Boże nie jest dla Ciebie tajemnicą, jak bardzo kocham go i pragnę z nim być . Spraw aby pustka , którą czuję i która mnie otacza zapełniła się odwzajemnieniem mej miłości . Pomóż mi w połączeniu się z tym człowiekiem . Modlę się o życie spędzone przy jego boku. Pragnę aby był dla mnie nie tylko chłopakiem na chwilę, lecz facetem i mężczyzną mojego życia. Proszę dopomóż swą mocą aby stał się moim mężem i ojcem naszych dzieci . Królu Niebieski zauważ me modlitwy intencje i wołania o kochanego chłopaka , o wzajemną miłość ukochanego , o cud bycia razem. Spraw aby modlitwa była skuteczna i się urzeczywistniła . Nie pozwól na rozejście się naszych dróg i natchnij mnie mądrością postępowania w obliczu nadchodzącej apokalipsy miłości. Chroń mnie przed nierozważnymi emocjami i nadmiernym natręctwem. Wskaż mi właściwą drogę do jego miłości i prowadź mnie nią niezależnie jak kręta i długa by była . Amen

...

Agata Warszawa-Ursynów

Za zmarłego Marcina Wielocha, Wieczny Odpoczynek Racz mu Dać Panie

...

Marcin Wielocha Jaworzno

Matko Lichenska proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny. Wyproś u Swojego Syna pomoc w rozwiązaniu moich problemów finansowych i wylecz mojego męża z arkoholizmu

...

Beata Kowalczyk Chrzanów

Dla ukochanej mamy od syna Ryszarda, świeć Panie nad jej duszą.

...

HELENY Zagóra

Nowenna Rodzin. Proszę o modlitwę w intencji rodzin: Zyty i Janusza Paś, Daniela i Renaty Kasprzak, Łukasza i Natalii Lajdamik,Przemka i Kingi Lajdamik, Rity Kasprzak

...

Rita Kasprzak Żory

Matko Boża Licheńska proszę Cię o uwolnienie z natręctw i o przemianę zatwardziałego serca Gabrysi.

...

Sylwia K. Brańska

Matko Boża pokornie proszę o łaskę szczęśliwego rozwiązania trudnego problemu w pracy. Sam sobie nie poradzę. Obawiam się konsekwencji tego problemu. Błagam Matko nasza najlepsza pomóż mi.

...

Robert Rydlewski Poznań

W intencji nieustającej opieki Matki Najświętszej, pomyślnych wyników badań i powrotu do zdrowia mojego ukochanego Syna Pawła.

...

Krzysztof Poznań

Maryjo, moja najukochańsza Matko. Błogosław Jasiowi i Marcelince każdego dnia. Proszę Cię jak matka Matkę, obdarz moje dzieci zdrowiem i czuwaj nad ich prawidłowym rozwojem. Niech na ich buziach zagości spokój i uśmiech.

...

SYLWIA K. BRAŃSK

O pomoc w nauce dla syna Michała

...

Katarzyna Szmuc Borek Stary

Matko Boża Licheńska proszę Cię o błogosławieństwo i wstawiennictwo u Trójcy Przenajświętszej o łaskę zdrowia i dar życia bez bólu kręgosłupa. Umacniaj mnie w wierze, za pośrednictwem modlitwy różańcowej, bym z pokorą i opanowaniem mogła kształtować postawę pobożnej katoliczki.

...

Sylwia Kryńska Brańsk

o Błogosławieństwo Matki Bożej Licheńskiej, zdrowie i łaskę swobodnego poruszania się dla Tomasza

...

Sylwia Kryńska Brańsk

W intencji zmarłego śp Emiliana Siwiec.

...

Katarzyna Szmuc Borek Stary 448A, 36-020 Tyczyn

Matko Boża Licheńsko proszę cię o zdrowie dla mojej rodziny, dla naszego poczętego dziecka i szczęśliwe rozwiązanie, o uchronienie nas od wszelkich złych chorób, a w szczególności od choroby korona wirusa. O zdrowie dla moich dzieci, które w ostatnim czasie ciągle są chore. O miłość, zgodę i szacunek dla drugiej osoby. Żeby nie było tyle zazdrościć i nienawiści w mojej rodzinie uchroń nas Panie od tego. Proszę Cię także o zbliżenie mojej rodziny do wiary i pomóż zwyciężyć z szatanem i złem. Za zmarłych z naszych rodzin i duszę w czyścu cierpiacym. Dziękuję Ci za to że mam tak wspaniałego męża i kochane dzieci, proszę o dalsze Bogosławieństwo i opiekę dla mojej rodziny. O zdrowie dla rodziców, teściów, braci, sióstr i ich rodzin. O pokuj na świecie.

...

Patrycja Pobłocie

Za Romana Krupe

...

Za Romana Przemyśl

Ukochana Mateńko proszę Cie o zdrowie dla moich córek Marcelinki 3 latka i Majeczki 20 miesięcy. Aby przestały ciągle chorować. Aby rosły i rozwijały się w zdrowiu i radości. Ty wiesz jak bardzo cierpi serce matki kiedy jej dzieci chorują i cierpią. Proszę Cie otul Je płaszczem Swojej Opieki . Daj IM zdrowie i szczęście. Daj zdrowie i miłość dla mnie i całej mojej rodziny. Dziękuję Ci. KOCHAM CIE

...

Marzena Ciesielska Jelonek

Kochana Mateńko składam intencje dzienkczynno błagalna za moją rodzinę Pawła i Anete z dziecmi Łukasz Mariusz i Natalia .Ochraniaj Nas Mateńko płaszczem Opatrzności chroń przed ataki złego Błaga Paweł ojciec i mąż za rodzinę .

...

Pawel Kozy

Kochana Mateńko błagam o uzdrowienie z depresji i uwolnienie z nałogu mojego syna Łukasza.Matenko ulituj i ratuj mojego syna.Blaga matka Aneta

...

Aneta Kozy
gdzie wpisać intencje , zapalić świecę