wybierz świecę i wpisz modlitwę , intencję lub prośbę wpisz Swoją intencję

BEZ OPŁATY

wybieram tą świecę

1,23 zł

wybieram tą świecę

1,23 zł

wybieram tą świecę

2,46 zł

wybieram tą świecę

3,69 zł

wybieram tą świecę

4,92 zł

wybieram tą świecę

6,15 zł

wybieram tą świecę

7,38 zł

wybieram tą świecę

11,07 zł

wybieram tą świecę

12,30 zł

wybieram tą świecę

17,22 zł

wybieram tą świecę

23,37 zł

wybieram tą świecę

24,60 zł

wybieram tą świecę

30,75 zł

wybieram tą świecę

30,75 zł

wybieram tą świecę

intencje ostatnio dodane

Matko Lichenska proszę o szybkie rozwiązanie problemów mieszkaniowych abyśmy się szybko wybudowali i żyli w zgodzie i miłości małżeńskiej. Matko Lichenska wstawiaj się za naszą rodziną u Boga. Proszę o wieczny odpoczynek dla dziadka Franciszka , wujka Wilhelma Grzywa Bóg zapłać.

...

Sabina Tychy

Z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o dalsze łaski i o zdrowie dla syna Mateusza Grabowskiego. O bezpieczna podróż dla mamy Basi

...

Sabina Tychy

O szczęśliwa podróż i zdrowie dla brata Piotra Łubiny aby wyszedł z depresji.

...

Barbara Bieruń

Za duszę śp. Franciszka, od trzeciego dnia po śmierci; Panie Jezu Ty wiesz.

...

Adela Jabłecka KROSNO

W intencji Mariusza z prośbą o wszelkie łaski dla niego oraz o uwolnienie od toksycznych osób.

...

Marzena Gniezno

Proszę o cud uratowania i scalenia na nowo małżeństwa. Proszę o modlitwę za Agnieszkę i Mateusza o jedność i znalezienie wspólnej drogi porozumienia się, o otwarcie i nawrócenie się Mateusza.

...

Anna Surmacz Stary Bazanów 116a

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża aby wyszedł z nałogu uzależnienia od alkoholu a także o zgodę w mojej rodzinie

...

Anna Kubiak Sulmierzyce

O zdrowie dla ćorki Emilii

...

Emilką Grzenkowicz Wejherowo

O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej Twojej córki Doroty. Ciebie prosimy o dobry Boże

...

Anna Sianów

O uwolnienie od toksycznej osoby mnie i mojego synka.

...

Lidia Borowa Wysoka

Za dusze zmarłych z rodziny Macura, Brzozowskich, Kobarynko, Leszczyńskich, Kosno wszystkich znajomych i nienarodzone dzieci

...

Beata Braniewo

Madonno Lichenska,blagam Cie o ochrone,o sprawny umysl,zdobycie wyksztalcenia,ducha pracowitosci,silna wole i szczesliwe malzenstwo z Piotrem.AMEN

...

kalina Wwa

W intencji kochanego dziadka Adama Piskora, „Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki, Bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki

...

Adam Piskor Wąbrzeźno

W intencji kochanego wujka Janusza Zielińskiego, „Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, A chcieliśmy jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze.”

...

Janusz Zieliński Wąbrzeźno

Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego poczęcia, abyśmy w końcu mogli doczekać się upragnionego potomstwa. Matko Najświętsza zwracam się również z prośbą o to abyś otoczyła swą opieką moją babcię, która dziś trafiła do szpitala i przebywa na oddziale intensywnej terapii aby powróciła do stabilnego stanu o mogła wrócić do domu. Bóg zapłać.

...

Marta Mędłów

W intencji Armando Anselmi, Wspaniałego ojca, męża i muzyka. Nakłoń, Panie, ucho ku prośbom pokornie przez nas zanoszonym do Twego miłosierdzia i umieść w krainie pokoju i światłości duszę Twojego sługi N., której kazałeś odejść z tego świata, oraz włącz ją do społeczności Twoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby ta modlitwa wyjednała zbawienie duszy Twojego sługi Armando za którym pokornie błagamy. Prosimy Cię, Panie, uwolnij od więzów grzechu duszę Twojego sługi Armando, aby wskrzeszony żył w chwale zmartwychwstania wśród Twoich świętych i wybranych. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

...

Armando Anselmi Bolzano

O prawidłowy rozwój dla dzidzi w moim łonie, o szczęśliwy poród dla nas. W intencji Marysi o uzdrowienie z wszystkich alergii i atopowego zapalenia skóry oraz o łaskę powołania zakonnego. O uzdrowienie dla Ewuni, Ani, Wioletki. Dla mnie i mojej całej rodziny o świętość, wzrost miłości, głęboka i żywa wiarę, stawianie Boga na 1 miejscu, uzdrowienia fizyczne, mądrość, obfite błogosławienstwa i łaski, uwolnienia od zniewolen. Dla dusz w czyśćcu cierpiących o Niebo. Dla zatwardzialych grzeszników o nawrócenie. O skruche serca dla konajacych. O łaskę nawrócenia dla Tomka, Krzysia, Krzysia, Roksanki, Damianka, Eryczka, Patrycji, Madzi. O pokoj serca dla mnie i mojej rodziny.

...

Iwona Janek Koszalin

Panie Boże proszę Cię z całego serca mego - pomóż Beacie i Adamowi jako małżeństwu. Błagam pomóż im odnaleźć właściwą drogę, bo oddalają się od siebie każdego dnia coraz bardziej. Sądzę, że się pogubili. Błagam Cię. Ojcze Nasz, któryś jest w niebie. Święć się imię Twoje. Przyjdź królestwo Twoje. Bądź wolna Twoja. Jako w Niebie tak i na Ziemi. Chleba Naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie. Ale nas zbaw ode złego. Amen.

...

Małgorzata Łomża

Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię w intencji córki o światło dla niej, aby wiedziała jaką drogą iść. Proszę o dar głębokiej wiary, o dary Ducha Św., przemianę serca, o życzliwych ludzi na drodze i dobrego męża. Dziękuję za dotychczasową opiekę i łaski.

...

Beata Braniewo

Proszę o uratowanie mojego małżeństwa sakramentalnego. Proszę o Dar Ducha Świętego dla mnie i męża Piotra, pomoc i szansę w naprawianiu wspólnych zaniedbań i krzywd. Dla męża o jego nawrócenie i skruszenie serca oraz zerwanie jego wszelkich kontaktów z tą kobietą ????

...

Joanna Bydgoszcz

MATKO BOSKA LICHEŃSKA miej w swej opiece Jakuba który zaczyna nowy etap swojego życia jako student . DUCHU ŚWIĘTY natchnij Go darami swymi by nie zbłądził .

...

Alicja Krosno

Proszę Cię Boże dopomóż mi w ciężkiej sytuacji rodzinnej. Edyta proszę wróć, nie zostawiaj mnie, bez Ciebie i dzieci jest mi bardzo źle.

...

Sławomir Kleszcz Ulów

Proszę o potrzebne łaski dla 11 -letniej córki Helenki o zdrowie uzdrowienie z lęków i koszmarów sennych o dobre relacje z rówieśnikami. mama

...

Barbara Berezowska |Barcinek

Matko Boża miej w opiece moją rodzinę ojca który dziękuję za szczęśliwie przepracowane lata na kopalni, siostrę aby się jej ułożyło życie w małżeństwie i mnie abym zrealizowała swoje plany bez przeszkód związane z budową domu.

...

Sabina Tychy

Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba dla nich. Bóg zapłać

...

Milan Przylesie

Proszę o spokój w rodzinie i rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny.

...

Sabina Tychy

Proszę o odwzajemnioną miłość. Abym była już teraz w szczęśliwym związku i nie musiała dłużej czekać na miłość.

...

Konstancja Mielec

Proszę o Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, dary Ducha Św. zdrowie duszy i ciała z okazji 28 rocznicy ślubu Beaty i Jana oraz wszelkie łaski potrzebne dla ich dzieci

...

Beata Braniewo

Proszę o potrzebne łaski dla mojego syna,o ochronę Matki Bożej od zlego, aby poznal kobietę daną od Boga, która go pokocha z wzajemnością, o dobrych ludzi wokół. Proszę o pomoc w uwolnieniu go od wszelkich nałogów. O dary Ducha Św. i o zdrowie psychiczne i fizycznie oraz aby zly nie mial dostepu do niego. Dziękuję za otrzymane łaski.

...

Alicja Łasin

Proszę o łaskę uzdrowienia mojej siostry Elżbiety z choroby nowotworowej, o szczęśliwą operację i ulgę w cierpieniu. Proszę o wszelkie potrzebne dla niej łaski.

...

Alicja Łasin

Święta Rito, błagam o szczęśliwy i bezpieczny związek z moim wybrankiem, byśmy obdarzali się wzajemnym szacunkiem i miłością. Pomóż nam Święta Rito.

...

Agnieszka Warszawa

Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla Anny Płowaś

...

Katarzyna Durbajło Zgorzelec

Proszę o modlitwę o uzdrowienie Patryka żeby terapia jak najszybciej dała rezultaty. Żeby był szczęśliwy, spokojny, radosny i nic go nie bolało. O uzdrowienie psychiczne, fizyczne, duchowe i uwolnienie od złego. O jego nawrócenie. żeby ukończył studia i poznał wartościową dziewczynę z którą weźmie ślub kościelny .Jezu Ty się tym zajmij ja nie mogę nic.

...

Justyna PIŁA

Proszę o nawrócenie i przemianę serc Martyny, Marcina. Kasi , wzrost wiary męża i pozostałej rodziny, o dary owoce Ducha Św. błogosławieństwo Boże na każdy dzień, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy

...

Beata Brzozowska Braniewo

Błagam o łaskę uzdrowienia mojego brata Patryka z choroby nowotworowej, o ulgę w cierpieniu i bólu, a także o siłę i wolę walki.

...

Ewelina Raczak Stryszów

Matko Najświętsza zwracam się z prośbą o rozwiązanie pomyślnie sprawy sprzedaży nieruchomości oraz Wszelkiej Łaski Bożej w poukładaniu życia od nowa jak i możliwość posiadania potomstwa.

...

Aneta Kamińsko
gdzie wpisać intencje , zapalić świecę