Jak wpisać swoją intencję

Krok pierwszy

 

Przygotuj Swoją intencję , modlitwę , którą będziesz chciał-a wpisać .

 

Krok drugi

 Najedź na niebieski klawisz na stronie głównej z napisem : WPISZ INTENCJE I ZAPAL ŚWIECĘ . Kliknij go . Wyświetlą się świece .

 

Krok trzeci

Z wyświetlonych na stronie świec wybierz i kliknij  odpowiednią dla Ciebie i Twojej intencji . Cena podana jest pod świecą , a czas palenia  wyświetli się po najechaniu na nią .

Krok czwarty

W formularzu poniżej świecy wpisz swoją intencje lub modlitwę.

Może dotyczyć wszystkiego na czym Ci zależy: zdrowie , miłość , wiara , modlitwa , ochrona przed koronawirusem, rodzina , praca .

Krok piąty

Wybierz dogodny dla Ciebie sposób płatności :

  -karta - poprzez serwis  Paypal

  -przelew internetowy 

  -SMS ( TELEFON KOMÓRKOWY )  

 W przypadku płatności SMS należy wpisać w wiadomościach kod wyświetlony na czerwono (np PGJ.DKZ ) i wysłać na numer 92055.  Otrzymasz SMS-a z kodem aktywacyjnym Otrzymany kod nalezy wpisaćw polu " Twój kod aktywacyjny...   i zatwierdzić na polu poniżej z napisem : Aktywuj kod SMS i zapal znicz .

Krok szósty

Świeca już płonie i wskazuje właściwą drogę Twoim intencjom . Warto do nich powracać , to  je umacnia i czyni silniejszymi . Przy intencji istnieje możliwość jej wzmocnienia przez osoby , którym nie pozostaje obojetne Twoje pragnienie . Wzmocnienie następuje poprze dodanie małej bezpłatnej świeczki lub wpisu wspierającego Cię. Zarówno wpis jak i świeczka wspierajaca wyświetlają się bezpośrednio pod Twoją intencją .

gdzie wpisać intencje , zapalić świecę