O NAS - www.wintencji.pl

                www.wintencji.pl

   Wpisz swoje intencje i zapal świeczkę. Zapalając płomień i rozjaśniając drogę swojej intencji to działanie pomagające w ciężkich i trudnych sytuacjach życiowych do osiągnięcia  intencyjnego celu . Intencją jest sprawienie, aby zapalone światło pomogło w spełnieniu wszystkich próśb, a nadzieje  zmieniły się w rzeczywistość Zapalony w intencji płomień wzmocniony modlitwą jest jednym z najwznioślejszych sposobów na otrzymanie stanu łaski. Bez względu czy chodzi o łaski zdrowia, siły ,  czy też  inne. Zapalając  poczuj moc, zdobądź nadzieję i wiarę, która pozwala iść przez życie z podniesioną głową i pokonywać przeszkody. 
  To strona dla wszystkich: samotnych i rodzin, smutnych i wesołych, uczniów i pracujących, emerytów i dzieci, kalekich i zdrowych , dla  sportowców i amatorów, dla tych przed egzaminem i dla tych dziękujących za egzamin, testy  , dla pokonanych i zwycięzców. Każdy ma prawo do zapalenia i nadziei jaką to daje. Intencje można składać za bliskich , dzieci , wnuki . 
   Nie ważne , że nie wiesz jak zdać egzamin , testy na prawo jazdy, masz klasówkę w szkole, matura przed Tobą, egzamin na studia, choroba w rodzinie, tęsknisz czy też nie widzisz wyjścia z trudnej sytuacji zapal płomień w intencji i tkwij w wierze i nadziei.
Nawet jeżeli teraz nie masz potrzeby złożenia intencji zawsze w potrzebie możesz tu powrócić.
Tylko myśli wyrażone - intencje - mają swoją  siłę. Dlatego nie lękaj się i wyrażaj je kiedy tylko jest taka potrzeba.
Intencja i modlitwa zawsze mają siłę . Cuda się zdarzają i to częściej niż to jesteś Sobie w stanie wyobrazić.  Pamiętaj o tym.
Nasz serwis jest bez reklam i spamów. Jest to jedynie i wyłącznie miejsce na 
wpisanie intencji , modlitwy swojej. Złożenie intencji jest u Nas nieco trudniejsze niż w innych miejscach .Takie działanie i konstrukcja tego serwisu intencyjbego było celowe i zamierzone  . Chodzi o spowodowanie głębszego  zaangażowania się w swoją intencję . Każdego chcącego wpisać chcemy zaangażować do głębszego zastanowienia się nad nią . Każdy musi zadać sobie pytanie czy warto ?  A czemu to tak, a nie tak ? itd .  Dzięki temu cały mechanizm kręci  się wokół intencji, a  na początek to już bardzo dużo . Pragniemy aby intencje tu wpisane były świadome i zapamiętane . Mechaniczne wpisanie czy wypowiedzenie swojej intencji bez silnego wewnętrznego zaangażowania w zasadzie nic nie znaczy. Gdzieś tam wpisujemy , jutro nie pamiętamy nawet , że to miało miejsce . Jeżeli ktoś nie jest przekonany do wpisania tu intencji oznacza to , że jego dążenie jest słabe i faktycznie niech nie wpisuje tu nic. W Naszym serwisie znajduje się obecnie około 2500 rozpalonych świec. Część z nic płonie nadal , a część już wygasł. Pragniemy dać nadzieję i jak najwięcej wiary w siłę własnych intencji , a to jest najlepsza droga do ich urzeczywistnienia .


gdzie wpisać intencje , zapalić świecę