Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony Magdaleny, o odejście jej od grzechu cudzołóstwa oraz od innego mężczyzny i powrót do męża i córeczki. Panie Jezu Ty się tym zajmij. Bóg zapłać

Jacek Karbownik
Zielonka

Płomień świecy wygasł.

Zapal ponownie świecę
Data zapalenia świecy do intencji: 2020.08.18
Płonąła do: 2021.04.27
Ilość wyświetleń: 273

Intencja umocniona 13 razy

Twój wpis do intencji .

omodliłam

Edyta, Poznań

Uzupełnienie mojego poprzedniego wpisu. Oczywiście błogosławiąc Siebie i Swoją Żonę niech Pan błogosławi tymi słowami również Waszą Córeczkę. A jako modlitwę w podanej przez Pana intencji polecam Nowennę Pompejańską zwaną Nowenną nie do odparcia. Trwa ona 54 dni =27 dni błagalnych, plus 27 dni dziękczynnych. Każdego dnia odmawia się 3 części Różańca Radosną Bolesną i Chwalebną( część Światła jest nieobowiązkowa) . I do tych 3 części Różańca dołącza się w pierwszych 27 dniach krótką modlitwę błagalną a od 28 dnia Nowenny do 54 dnia dołącza się krótką modlitwę dziękczynną. Modlitwy te można znaleźć w internecie. Do Pana, Pana Żony i Waszej córeczki kieruję błogosławieństwo z poprzedniego wpisu " Niech Wam Bóg błogosławi..."

Róża, Polska

Panie Jacku do Pana i Pana Żony kieruję słowa Błogosławieństwa Bożego." Niechaj Was Bóg błogosławi i strzeże. Niechaj Bóg rozpromieni Oblicze Swoje nad Wami i niechaj obdarzy Was Swoją łaską. Niechaj zwróci ku Wam Oblicze Swoje i niechaj obdarzy Was pokojem." Lb 6, 24-26. Jest to błogosławieństwo Boga z Pisma Świętego z Księgi Liczb zakończone słowami Boga: " Tak będą wzywać Imienia Mojego nad Izraelitami a Ja im będę błogosławił." Lb 6, 27. W Naszych czasach biblijny Izrael to wszyscy ochrzczeni. Niech Pan błogosławi w ten sposób Siebie i Swoją Żonę mówiąc: "Niechaj nas Bóg błogosławi ... "itd. Szczęść Wam Boże.

Róża, Polska

Wyraź Swoją intencję , nie kryj jej w Sobie - wpisz i zapal świecę Niech będzie widoczna dla wszystkich
Wpisz intencję
Zobacz wszystkie intencje
NASTĘPNA POPRZEDNIA
gdzie wpisać intencje , zapalić świecę