https://www.wintencji.pl/logo,lights,12,27,400,600,0.gif

Proszę o modlitwę w sprawie powrotu mojej byłej dziewczyny Klaudii, która mnie po kilku latach zostawiła.Proszę o przemianę jej serca żeby sie opamiętała i powróciła do mnie również żeby wybaczyła mi moje błędy.Bardzo ją kocham.Mam nadzieję ze wkońcu sie do mnie odezwię,ponieważ nie mamy praktycznie ze sobą kontaktu od 2 miesięcy.Klaudia jesteś miłośćią mojego życia wróć!! Wiem że nasza miłość była prawdziwa i szczera nie wierze że od tak mogłaś przestać mnie kochać..

Łukasz
Polska

Będzie płonąć przez:

 dni  godzin  minut  sekund
Data zapalenia świecy do intencji: 2020.08.18
Intencja będzie rozjaśniana świecą do : 2021.08.17
Ilość wyświetleń: 311

Intencja umocniona 9 razy

Twój wpis do intencji .

WSPIERAM

SYLWIA, TORUŃ

wzmacniam i trzymam kciuki za Ciebie I Was- Amen

Bartek, Góra

Uzupełnienie mojego poprzedniego wpisu: modlitwę błagalną i dziękczynną Nowenny Pompejańskiej znajdziesz w internecie. Szczęść Boże.

Róża, Polska

Wzmacniam Twoją modlitwę i polecam Nowennę Pompejańską zwaną Nowenną nie do odparcia. Wysiłek jest duży bo trwa 54 dni= 27 dni błagalnych plus 27 dni dziękczynnych. W ich czasie odmawia się 3 części Różańca Świętego tzn Radosną Bolesną i Chwalebną( część Światła jest nieobowiązkowa ) z krótką modlitwą błagalną przez pierwsze 27 dni i później wspomniane wyżej 3 części Różańca z krótką modlitwą dziękczynną. Częścią dziękczynną należy się modlić nawet wówczas gdy jeszcze nie zostało się wysłuchanym w nadziei, że po 54 dniach takiej modlitwy Bóg przez wstawiennictwo naszej najlepszej Matki Maryi - Matki Boga spełni zanoszoną do Niego prośbę. Odmówienie tej Nowenny zajmuje jedną godzinę dziennie i tak przez 54 dni. "Niech Was Bóg błogosławi i strzeże. Niech Bóg rozpromieni Oblicze Swoje nad Wami i niechaj Was obdarzy Swą łaską. Niechaj zwróci ku Wam Oblicze Swoje i niechaj Was obdarzy pokojem." Lb.6, 24-26.

Róża, Polska

Wyraź Swoją intencję , nie kryj jej w Sobie - wpisz i zapal świecę Niech będzie widoczna dla wszystkich
Wpisz intencję
Zobacz wszystkie intencje
NASTĘPNA POPRZEDNIA
gdzie wpisać intencje , zapalić świecę