https://www.wintencji.pl/logo,lights,20,34,400,600,0.gif

Na Twe ręce Panie Boże składam tą modlitwę intencyjną z błaganiem o zdrowie dla mojej mamy i pomyślne zakończenie leczenie, które w zasadzie dopiero się rozpoczyna. Proszę o Twoją łaskę , wsparcie i miłosierdzie. Amen

R
Kielce

Będzie płonąć przez:

 dni  godzin  minut  sekund
Data zapalenia świecy do intencji: 2020.01.21
Intencja będzie rozjaśniana świecą do : 2023.01.05
Ilość wyświetleń: 286

Intencja umocniona 14 razy

Twój wpis do intencji .

Jako modlitwę o zdrowie polecam modlitwę do Świętego Rocha, któremu Bóg przez pośrednictwo Anioła powiedział, że każdy kto poprosi Boga za wstawiennictwem Świętego Rocha o łaskę zdrowia i o oddalenie morowego powietrza fizycznego lub duchowego zostanie wysłuchany, o ile przywrócone zdrowie nie przeszkodzi w osiągnięciu szczęścia wiecznego. Dzisiaj 16 sierpnia jest wspomnienie Świętego Rocha. Bardzo proszę o modlitwę w moich dwóch intencjach zamieszczonych na tym portalu modlitewnym. Bóg zapłać.

Róża, Polska

„Niechaj Was Bóg błogosławi i strzeże, niechaj Bóg rozpromieni Oblicze Swe nad Wami i niech obdarzy Was Swoją łaską, niechaj zwróci ku Wam Oblicze Swoje i niechaj Was obdarzy pokojem.” Lb. 6, 24-26. Jest to Błogosławieństwo Boga z Pisma Świętego z Księgi Liczb, które zakończone jest następującymi słowami Boga: „Tak będą wzywać Imienia Mojego nad Izraelitami a Ja im będę błogosławił.” Lb. 6, 27 Bardzo proszę o modlitwę w moich dwóch intencjach zamieszczonych na tym portalu modlitewnym. Bóg zapłać.

Róża, Polska

Wzmacniam

Andrzej, Branice

wzmacniam

Robert, Kalisz

Umacniam

Andrzej, Branice

umacniam

Weronika, Opole

Wyraź Swoją intencję , nie kryj jej w Sobie - wpisz i zapal świecę Niech będzie widoczna dla wszystkich
Wpisz intencję
Zobacz wszystkie intencje
NASTĘPNA POPRZEDNIA
gdzie wpisać intencje , zapalić świecę