wybierz świecę i wpisz modlitwę , intencję lub prośbę wpisz Swoją intencję

BEZ OPŁATY

wybieram tą świecę

1,23 zł

wybieram tą świecę

1,23 zł

wybieram tą świecę

2,46 zł

wybieram tą świecę

3,69 zł

wybieram tą świecę

4,92 zł

wybieram tą świecę

6,15 zł

wybieram tą świecę

7,38 zł

wybieram tą świecę

11,07 zł

wybieram tą świecę

12,30 zł

wybieram tą świecę

17,22 zł

wybieram tą świecę

23,37 zł

wybieram tą świecę

24,60 zł

wybieram tą świecę

30,75 zł

wybieram tą świecę

30,75 zł

wybieram tą świecę

intencje ostatnio dodane

O życie wieczne dla mojego Taty śp. Zygmunta Szulc

...

Butrynowicz Krystyna Łomża

Proszę o łaskę przychylności komisji orzekającej w sprawie mojej córki

...

Edyta Miś Gawłuszowice

Matko Boża proszę CIEBIE o oddalenie niepewności ,obojętności .Proszę o zdrowie Błogosławieństwo Boże oraz o wylanie Darów Ducha Świętego dla ANNY i jej rodziny

...

Sebastian Walencki Łuków

Matko Boża proszę o zdrowie błogosławieństwo boże dla całej mojej rodziny a w szczególności za Hanię Szymonka Agatę Sebastiana Barbarę i Marię. Proszę o wieczny odpoczynek dla naszego taty Kazimierza i Jerzego

...

sebastian walencki łuków

Maryjo Proszę Cię o łaskę zdrowia dla ks Stanisława Chudego ks Stanisława Urbańskiego i ks Sebastiana Kolasy i Twoją Nieustanną Opiekę.

...

Kinga Maków podhalański

Matko najświętsza weź w opiekę Paulinke.Pomoż pokonać choroby daj siłę jej i rodzicom.Badz im opoka .Upros łaski u Twojego Syna aby oddalił choroby od Paulinki ,Amen.

...

Paulina Kraśnik

Matko Boża proszę o zdrowie dla 2,5 letniej Hani, dobre wyniki badań, trafna diagnozę. Uchroń ja przed poważnymi chorobami rakiem, nowotworem, guzem.

...

Paweł Rzeszów

Błagam zeby Dawid odzyskał zainteresowanie mną,żeby udwzajemnil moje uczucie i poczuła to co ja czuje ???? i zeby się odezwał do mnie ...Bardzo mi na tym zależy...Proszę ❤

...

andzia smogóry

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeńska, rodziny oraz o nawrócenie mojego męża

...

Anna Jastrzębie-Zdrój

Maryjo błagam wyproś zbawienie dla duszy śp. Pana Stanisława.

...

Daniela Tarnów

Maryjo błagam wyproś zbawienie duszy śp. Pana Stanisława.

...

Czcicielka Tarnów

Proszę Matko nasza najlepsza o pomoc w szczęśliwym rozwiązaniu trudnego problemu w pracy. Sam bez Twojej pomocy nie dam rady. Twój czciciel Robert

...

Robert Rydlewski Poznań

W intencji poznania dobrego i kochającego przyszłego męża, o łaskę małżeństwa i rodzicielstwa. O zdrowie w rodzinie, opiekę nad cala rodzina, o szczęśliwy okres ciąży dla Oli, Ani i klaudii. O pomyślne zdanie egzaminów dla siostry.

...

Dominika Mielec

Mateńko kochana błagam Cię o łaskę zdrowia dla mojego synka Bartusia o cud uzdrowienia z guza mózgu ????❤️

...

Beata Pawłowska Chyliny

Modlitwa w intencji za zmarłego Stepana Paziuka. Prosimy Cię, Panie, zmiłuj się w swojej ojcowskiej dobroci nad duszą Twojego sługi Stepana, i wyzwolonej od skażenia śmierci przywróć udział w wiecznym zbawieniu. Prosimy Cię, Panie, niech nasza modlitwa uprosi u Twojej dobroci oczyszczenie ze wszystkich win dla duszy Twojego sługi Stepana, aby osiągnąła Twoje wiekuiste miłosierdzie. Prosimy Cię, Panie, aby dusza sługi Twojego Stepana. osiągnęła udział w świętości wiekuistej, której zadatek otrzymała w Sakramencie wiecznego miłosierdzia. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

...

Stepan Paziuk Ukraina

Maryjo ukochana Tobie zawierzam Pawła Sobolewskiego ratuj i uzdrow go z ciężkiej choroby płuc bądź przy nim daj dobrych lekarzy UFAM TOBIE

...

Lucyna Skawina

Proszę o dar poczęcia dzieciątka dla młodego małżeństwa.

...

Aga Polska

Proszę o nawrócenie synów z nałogów

...

Edyta Gawłuszowice

Proszę o naprawę więzi i uzdrowienie całej tej złej sytuacji między synem a nami.

...

Agnieszka Zielonka

Matuchno Gietrzwałdzka proszę Cię o dobrą żone dla mojego brata Grzegorza i żebyśmy się pogodzili. Twoja Służebnica Barbara.

...

Barbara Działdowo

Matuchno proszę żeby Jacek wrócił do mnie i by został moim Mężem. Przepraszam za moje grzechy. Twoja Służebnica Barbara

...

Barbara Świątek Działdowo

Modlitwa w intencji zmarłego Jana Dujki. Prosimy Cię, Panie, zmiłuj się w swojej ojcowskiej dobroci nad duszą Twojego sługi Jana i wyzwolonej od skażenia śmierci przywróć udział w wiecznym zbawieniu. Prosimy Cię, Panie, niech nasza modlitwa uprosi u Twojej dobroci oczyszczenie ze wszystkich win dla duszy Twojego sługi Jana, aby osiągnąlęła Twoje wiekuiste miłosierdzie. Prosimy Cię, Panie, aby dusza sługi Twojego Jana osiągnęła udział w świętości wiekuistej, której zadatek otrzymała w Sakramencie wiecznego miłosierdzia. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Boże miłosierny, z tronu Twojej chwały wejrzyj na biedne dusze w czyśćcu cierpiące. Wejrzyj na ich karanie i męki, jakie ponoszą, na łzy, które przed Tobą wylewają. Usłysz ich błagania i jęki, którymi wołają do Ciebie o miłosierdzie. Zmiłuj się nad nimi i odpuść im grzechy.

...

Agnieszka D. Radom

Proszę o radość życia wiecznego dla wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących. A dusze, które dzięki naszym modlitwom szybciej przejdą z czyśćca do nieba, proszę o orędownictwo przed Bogiem w naszych intencjach.

...

Róża Polska

Proszę Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej oraz wszystkich Aniołów i Świętych o Boże Błogosławieństwo dla osób cierpiących aby Matka Boża przyszła im z pomocą i wybawiła od wszelkiego zła. Bóg zapłać.

...

Róża Polska

Proszę o modlitwę za siostrę i szczęśliwą 3 cesarskę bez komplikacji i zdrowe dziecko bez ZD O laski Boże dla Karoliny i Tomasza oraz ich dzieci. Bóg zapłać

...

Sylwuskubiszewska@interia.pl NIEBORÓW

Matko Boska Lichenska skladam ci Intecie o wyjście z choroby mojego Synka Franciszka Amen

...

Karol Pioteowicz Kielce

Proszę o modlitwę: (1) za firmę pge energia odnawialna żeby mnie zatrudniła i żeby rozpatrzył moje cv pozytywnie dział kadr na stanowisku specjalista ds eksploatacji turbin wiatrowych żeby oni do mnie zatrudnił; (2) za moją mamę Danutę żeby była zdrowa i wyzdrowiała z wszystkich chorób jakie ma; (3) za mnie, abym był zdrowy fizycznie i psychicznie i żeby normalnie funkcjonować i pracować i żeby życie mi się układało się pomyślnie; (4) za Zdzisława żeby mnie zabierał wszędzie gdzie jedzie np do swojej pracy i proszę o modlitwę za kierownik że jemu pozwolił żeby brał osobę z rodziny do pomocy i żeby nie czepiał się za byle co; (5) abym wygrał w Lotto dużo pieniędzy; za mojego wujka Mieczysława żeby przestał pić alkohol i żeby rozmawiał z wszystkimi z rodziny; (6) za wszystkich ludzi żeby każdemu się spodobało jak prowadzę imprezy i żeby każdy mnie polecał i żeby każdy mnie wynajmował jako DJ; (7) za mój talent muzyczny wokal i na dj się rozwijał; (8) za kierownika żeby pozwolił Zdzisławowi brać kogoś z rodziny do pomocy do pracy i żeby Zdzisław mnie zabierał do pomocy. Dziękuję za modlitwę będę się za państwa modlić codziennie i dam intencje w państwa imieniu

...

Marek Pietrzak K

Dziękując za otrzymane łaski, proszę o modlitwę aby Pan Bóg i NMP pobłogosławili moje śluby złożone Bogu i jeszcze bardziej zjednoczyli mnie z Chrystusem w Jego Miłości, dla uwielbienia Boga i dzieła ratowania dusz ludzkich oraz dla oddalania kar boskich od ludzi, poprzez uśmierzanie gniewu Bożego wiszącego nad światem w zjednoczeniu z Niepokalanym Sercem Maryi.Bóg zapłać.

...

Róża Polska

Duchu Święty wspieraj, oświecaj i prowadź w czasie egzaminu na prawo jazdy. Święta Rito patronko spraw trudnych przybądź mi z pomocą.

...

Joanna Szymanów

Boże, proszę o tego jednego chłopaka, z którym nie potrafię naprawić relacji. Amen

...

Paulina Żywiec

Prośba o drugi cud dar potomstwa dla Doroty i Przemysława Piekarskich

...

Dorota Piekarska Komorów

Matko Gietrzwałdzka tyle razy dostąpiłam Twej łaski, proszę o zdrowie dla mamy Marii????

...

Dorota Ostróda

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o jak najszybszy powrót do zdrowia

...

Ewelina Gruszka Kaznow

Pokój wieczny i łaska zbawienia dla zmarłej babci Jadzi

...

Angelika Sierzchowy

o błogosławieństwo Boże w rodzinie mojej siostry, zdrowie, pomoc Matki Bożej Licheńskiej i rozwiązanie problemów rodzinnych.

...

Barbara Gniadek Bobowa

Błagam Błagam Błagam PANIE JEZU CHRYSTE przez Serce Maryjii o uzdrowienie mojej kochanej mamy Amen Amen Amen !!!

...

Andrzej Paduszyński Kraków
gdzie wpisać intencje , zapalić świecę